Business coaching

Business Coaching – trening mentalny dla właścicieli małych firm, którzy chcą przekroczyć swoje bariery i osiągać sukcesy

Spokój wewnętrzny, pewność siebie, swoich umiejętności, entuzjazm i gotowość do stawiania czoła wszelkim wyzwaniom w firmie. Efektem jest dobrze prosperujący biznes i doskonałe perspektywy. Wiara w siebie oraz to, czym się zajmujesz. Usystematyzowana praca, która pozwala również zapewnić czas wolny dla zachowania równowagi pomiędzy sprawami zawodowymi i życiem prywatnym. Równowaga, spokój i pewność w biznesie każdego dnia! Czy tak wygląda Twoja codzienność?

Czy może jednak obserwujesz, że są w Twoim biznesie są obszary wymagające poprawy. Czujesz, że chcesz dokonać zmian?

Dobrze prosperujący biznes, spokój, poczucie pewności własnych kompetencji są możliwe. Nawet jeśli teraz brakuje Ci pewności siebie, masz poczucie, że Twoja firma mogłaby być dużo dalej, a Ty chciałbyś zarabiać więcej – business coaching może Ci pomóc to zmienić.

Zgłasza się do mnie mnóstwo przedsiębiorców, którzy mają świetne pomysły, umiejętności i chęci i wiedzę, jednak coś ich powstrzymuje przed osiągnięciem sukcesu. Z tego powodu przygotowałam program business coachingowy, który jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą przekroczyć bariery związane z pieniędzmi, sukcesem, poczuciem pewności siebie i zasługiwania na to, co najlepsze. To program dla tych, którzy chcą wreszcie rozwinąć skrzydła.

Co osiągniesz, biorąc udział w business coachingu?

 • Doprecyzujesz swoją wizję oraz cele, jakie planujesz zrealizować w ciągu najbliższego roku.
 • Określisz co w firmie lub sposobie prowadzenia biznesu wymaga zmiany, żebyś mógł osiągać lepsze wyniki.
 • Pokonasz przeszkody, które stoją Ci na drodze do sukcesu.
 • Zbudujesz mocne, pozytywne nastawienie do swoich umiejętności, spójność i świadomość, które pozwolą Ci efektywniej zarządzać projektami biznesowymi.
 • Zidentyfikujesz działania do natychmiastowego wdrożenia, aby osiągać wyższe przychody i większą satysfakcję.
 • Wyprostujesz swoją ścieżkę i zoptymalizujesz działania, dzięki metodzie prostych kroków, a dzięki temu poprzez planowanie i konkretne wprowadzanie planu w życie, osiągniesz to, co jest Twoim celem.

Zdecydowałem się na coaching z Martą gdyż szukałem pomocy z zwiększeniu mojej efektywności w biznesie. Cel był prosty-usprawnić system budowania zespołu i zwiększyć wyniki sprzedażowe. W trakcie współpracy z Martą okazało się że osiągnięcie moich celów będzie możliwe tylko z momencie przełamania pewnych barier i ograniczeń, które sabotowały mnie w drodze do sukcesu. Zaufałem Marcie i w trakcie dosłownie kilku miesięcy współpracy przełamałem swój dotychczasowy schemat myślenia, który bez wątpienia mnie ograniczał. Dzięki temu określiłem i zrozumiałem swój system wartości, zmieniłem nastawienie  do wielu ważnych kwestii w moim życiu prywatnym i biznesowym, wyznaczyłem nowe cele, dotarłem do prawdziwych motywatorów i przede wszystkim stworzyłem konkretny plan działania, który w chwili obecnej realizuje. Bardzo się cieszę że miałem okazję współpracować z Martą, gdyż jest osobą z wielką świadomością swoich działań, potrafi dobrać odpowiednią metodę pracy, która w danym momencie będzie najskuteczniejsza, a to wszystko w bezpiecznej atmosferze sprzyjającej otwarciu. Jestem w stanie z całego serca rekomendować ją, jako osobę, która może pomóc Ci pokonać siebie, to co Cię ogranicza i wskazać rozwiązania, które usprawnią Twój biznes i ułatwią Twoje życie! Piotr Sułkowski – przedsiębiorca, trener


Przebieg programu:

 • Indywidualne spotkania business coachingowe dostosowane do tego, czego aktualnie najbardziej potrzebujesz – 60 minut dwa do czterech razy w miesiącu
 • Konsultacje mailowe.
 • Materiały z ćwiczeniami, które pozwolą Ci efektywnie rozwijać się podczas każdego spotkania i po nim.

Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić czy udział w programie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zapisz się na
bezpłatną konsultację


Martę znam od wielu lat, zawsze była profesjonalna w tym co robi, a projekty, które realizowałyśmy zawsze były logistycznie dopracowane i kreatywne. Pierwszy raz w życiu korzystam z coachingu i już dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że był to najlepszy pomysł! Czuję efekty i z czystym sumieniem mogę rekomendować Martę jako profesjonalistkę w tej dziedzinie…

Agnes Kubicka – właścicielka

Co będziemy robić podczas business coachingu?

 • Dokonamy szczegółowej analizy Twojej obecnej sytuacji.
 • Zidentyfikujemy najważniejsze obszary do zajęcia się nimi w pierwszej kolejności, abyś mógł osiągnąć swoje cele.
 • Przyjrzymy się przeszkodom, które powstrzymują Cię od osiągnięcia sukcesu i zaczniemy je rozbijać jedna po drugiej, żeby uwolnić Twój potencjał.
 • Zbudujemy większą świadomość tego, co robisz w swoim biznesie i plan, który pozwoli Ci działać bardziej efektywnie i doprowadzi do sukcesu.
 • Otrzymasz ćwiczenia i zadania, które poza sesjami pozwolą Ci realizować swoje cele jeden po drugim.
 • Stworzysz drogę dojścia do efektów, jakie założyłeś na początku pracy z coachem.
 • Uczciwie realizując zadania, jakie wyznaczysz dla siebie oraz swojego biznesu, podniesiesz swój biznes na wyższy poziom.

Dlaczego możesz mi zaufać?

PZL_2013_03_29_6725_po obróbce_300Jestem przedsiębiorcą praktykiem, trenerką i coachem biznesu, prowadzę własne firmy od 2003 roku.

 • Odnosiłam sukcesy budując i rozwijając dwie firmy.
 • W 2014 roku ukazała się moja książka UpMarketing.
 • Współpracowałam z ponad 250 firmami.
 • Mam trzynastoletnie doświadczenie w pomaganiu firmom w dziedzinie marketingu i rozwoju.
 • W sposób unikalny łączę wiedzę i praktykę biznesową oraz marketingową z umiejętnościami i doświadczeniem coachingowym, które pozwalają jej pracować z klientami na dwóch poziomach jednocześnie: mentalnym i w obszarze twardej wiedzy marketingowej.

Czego nie otrzymasz biorąc udział w programie?

Coach nie wykona za Ciebie działań niezbędnych do rozwoju Twojej firmy, ani tych, których wymaga Twój rozwój. Z pewnością nie ma czarodziejskiej różdżki, która w 3 sekundy zlikwiduje wszystkie Twoje problemy. Natomiast udział w programie coachingowym da Ci wgląd, narzędzia i wsparcie coacha, abyś mógł przeprowadzić samodzielnie zmianę w swoim życiu i biznesie na lepsze.

Zapomnij o spotkaniach, podczas których będziesz stale w strefie komfortu, trochę pogadasz o biznesie i niewiele będziesz musiał z siebie dać. Jeżeli naprawdę oczekujesz efektów, to będzie trzeba zagłębić się w tematy, jakie Cię nurtują i być może zdać sobie sprawę z rzeczy, które nie są przyjemne, ale mogą pomóc Ci wprowadzić znaczące różnice w Twoim sposobie działania i wreszcie zacząć uzyskiwać efekty.

Nie możemy Ci również obiecać, że w tydzień staniesz się milionerem i już nigdy nie będziesz musiał pracować. Natomiast możesz osiągnąć swoje cele poprzez systematyczne zaangażowanie, podjęcie niezbędnych działań do rozwoju siebie oraz swojego biznesu.

Co otrzymasz w ramach udziału w business coachingu?

W większości przypadków programy dla przedsiębiorców są złożone z gotowych modułów, które nie są dostosowane do konkretnych potrzeb danej firmy i osoby. Najczęściej możesz kupić gotowe szkolenie, z którego wyciągniesz dla siebie pewien procent wiedzy, który nie wiadomo czy wdrożysz. Program został tak skonstruowany, żeby elastyczne dostosować się do potrzeb klientów, dzięki temu otrzymasz to, czego potrzebujesz dla swojego biznesu. Ponadto jest to praca indywidualna, gdy masz 100% uwagi coacha w trakcie spotkań. Dodatkowo coach ma doświadczenie i umiejętności pozwalające pracować z Twoim nastawieniem i wyzwaniami mentalnymi, co jest unikalne w skali rynku.

Mam ogromną przyjemność pracować z Martą Gierlińską. W swojej pracy wyróżnia ją wysoki profesjonalizm, znajomość tematu oraz szybkość działania. Marta nieustannie poszukuje nowych informacji i pogłębia swoją wiedzę na szkoleniach w kraju i za granicą. Potrafi wzbudzić kreatywność swoich klientów a dzięki temu wpływa na wzrost ich motywacji do działania. Dzięki jej otwartemu podejściu zmieniłam nastawienie do marketingu. Marta podsunęła mi kilka rozwiązań, ale przede wszystkim wpłynęła na uruchomienie mojego potencjału. Polecam wszystkim, którzy są na początku drogi oraz tym, którzy mają już doświadczenie w prowadzeniu biznesów i poszukują nowych rozwiązań.

Agnieszka Marczak-Czajka – właścicielka


Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić czy udział w programie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zapisz się na
bezpłatną konsultację