cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

O mnie

marta-omnie_02

Cześć! Nazywam się Marta. Jestem autorką książki Up Marketing. Wprowadź firmę na wyższy poziom, autorką programów Power Business i Power Strategy, coachem i mentorką dla przedsiębiorców, którzy chcą budować biznes z pasją.

Jestem ekspertem w dziedzinie Mental Sales Development, który łączy w sobie wiedzę, doświadczenie i badania z zakresu rozwoju małego biznesu, marketingu, motywacji, inteligencji emocjonalnej w biznesie oraz coachingu. Pracuję z właścicielami małych firm, prowadząc indywidualne, dedykowane sesje mental sales development. Organizuję również warsztaty grupowe otwarte i szkolenia w firmach na zamówienie w tej samej dziedzinie. Dzięki ponad trzynastoletniemu doświadczeniu wypracowałam własną, unikalną metodę pracy z przedsiębiorcami. Łączę w niej pracę trenera mentalnego z rozwojem umiejętności w zakresie marketingu i sprzedaży.

Realizuję swoją misję jako trenerka, coach, mentorka i mówca. Pomagam właścicielom małych biznesów spełniać marzenia o własnym prosperującym biznesie z zachowaniem równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

Oprócz ponad dwunastoletniego doświadczenia w biznesie i pracy z firmami takimi jak Wella, L’Oreal, Hantesis, Vice Versa, Silesia City Center, Selgros, Kupiec Poznański, sieci Galerii Plaza, Cottonfield, Hantesis, Kadus, Alfaparf Milano, a także wieloma mniejszymi biznesami.

Zdobyłam oficjalną certyfikację jako trenerka biznesu, rozwoju osobistego, coach, Praktyk, Master i Trenerka NLP. Szkolili mnie między innymi współtwórcy nowego kodu John Grinder i Carmen Bostic St Clair.

Pracuję z ludźmi i prowadzę warsztaty od 2002 roku. Rozwinęłam dwie firmy. Agencję marketingową a następnie otworzyłam biznes szkoleniowo coachingowy.

Praca jest ważna, ale radość życia i osobiste szczęście jeszcze ważniejsze. Z tego powodu, w wolnym czasie, rozwijam swoją jeździecką pasję.

NIEKTÓRE SUKCESY MOICH KLIENTÓW

Klient z branży gastronomicznej, dzięki skorzystaniu z wdrożenia strategii marketingowej po wspólnie zaplanowanej akcji marketingowej uzyskał efekt zwrotu z inwestycji w marketing 1350%.

Jeden z klientów z branży szkoleniowej skorzystał z wdrożenia strategii marketingowej, a następnie po 2 latach nieudanych prób zrealizował event, który wygenerował obrót około 120 tys. zł.

Klient programu Power Strategy, po kilku miesiącach udziału, zamienił mały lokal gastronomiczny na 2 razy większy, zwiększając swoje obroty o 100% już w pierwszym miesiącu działania.

Przez 2 miesiące pracowałam z klientką z branży SPA. Po wdrożeniu Mental Sales Development, firma po roku mogła się pochwalić prawie dwukrotnym zwiększeniem obrotów.

Klientka, która dużo pracowała i miała mało satysfakcjonujące wyniki w swojej firmie, po 3 miesiącach udziału w programie bazującym na Mental Sales Development, odbudowała work&life balance i jednocześnie zwiększyła swoje efekty w biznesie.