cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Programy

Mental Sales Development, to najnowsze dziecko, wynik mojej ponad trzynastoletniej pracy z firmami. Odkryłam, że niektórzy przedsiębiorcy potrzebują zarówno treningu mentalnego, jak i konkretnej twardej wiedzy, jak zwiększyć sprzedaż w swojej firmie. Okazuje się, że bez pierwszej części, druga jest wdrażana źle, albo wcale. Jeśli widzisz, że przeszedłeś już wiele szkoleń, ale cały czas coś Cię powstrzymuje przed osiągnięciem sukcesu, wybierz ten program i rozbij mury tego, co Cię ogranicza.

Zapisuję się na konsultację


Power Business

Power Busines to nowy trening mentalny, dedykowany specjalnie dla przedsiębiorców. Jest to sprawdzony przez klientów program coachingowy krok-po-kroku, teraz ulepszony, który pozwoli Ci pozbyć się mentalnych blokad, które uniemożliwiają Ci osiągnięcie sukcesu na jaki zasługujesz. Pomoże Ci zidentyfikować te blokady, a następnie przejdziesz przez proces pozbywania się ich jedna po drugiej. W ten sposób uwolnimy Twój potencjał i będziesz mógł rozwinąć biznes jaki chcesz i cieszyć się życiem biznesowym i prywatnym.

Dowiedz się więcej  


Power Strategy to nowy, ulepszony program. Wersja 4.0 Akademii UpMarketingu, która powstała w roku 2014 wraz z książką. Dzisiaj, odświeżona, z dodatkową wiedzą i poprawionymi materiałami szkoleniowymi, pozwoli Ci rozwinąć sprzedaż w Twojej małej firmie, dzięki potwierdzonemu przez klientów systemowi budowania strategii marketingowej dla małego biznesu. Program składa się z 11 kroków, które pomogą Ci zbudować swój własny system marketingowo sprzedażowy, dzięki któremu zdobędziesz więcej klientów i poczujesz, że wiesz co masz robić, nawet w nieprzewidzianych okolicznościach potrafisz znaleźć rozwiązania, czego efektem będzie dobrze prosperujący i rozwijający się biznes.

Dowiedz się więcej