Strategia marketingowa

Strategia marketingowa, która postawi biznes na nogi

Przewidywalny, dobrze i stabilnie działający biznes. Możliwość planowania inwestycji w przyszłości. Zadowolenie z obrotów oraz zysków firmy. Biznes, którego prowadzenie sprawia przyjemność.

Pytanie czy to o czym mówię jest Twoją rzeczywistością? Czy firma generuje wystarczające obroty, Ty jesteś zadowolony ze stabilności i potencjału swojego biznesu? Czy masz czas dla siebie i dla rodziny, a Twoja firma działa sama?

Czy może czujesz, że w tym momencie Twoja sprzedaż jest zbyt mała, rozwój zbyt słaby, a Ty czujesz narastającą frustrację i obawiasz się, że to, co wydawało się tymczasowe, może zamienić się w permanentną sytuację.

Dobrze prosperujący biznes, stabilne przychody i rozwój są możliwe. Wymagają strategicznego patrzenia, doświadczenia i wiedzy, dlatego przygotowałam nowy odświeżony program Power Strategy. Jest to wersja 4.0 Akademii UpMarketingu, dostepnej jeszcze do końca roku 2015. Teraz w nowej, ulepszonej wersji pozwoli Ci osiągnąć Twoje cele i rozwinąć biznes.

Co zyskasz, biorąc udział w programie?

 • Będziesz wiedzieć, co dokładnie jest najważniejszym problemem Twoich klientów i dostosujesz do jego potrzeb swój produkt i usługę.
 • Będziesz umiał dotrzeć do swoich klientów efektywnie poprzez właściwy marketing.
 • Zbudujesz produkty, które chcesz oferować na rynku i skonstruujesz działające systemy sprzedaży.
 • Napiszesz skuteczne oferty sprzedażowe.
 • Zrozumiesz jak docierać do swoich klientów, poprzez właściwe działania marketingowe i sprzedażowe.
 • Zbudujesz spójny i funkcjonujący system biznesowy, który pozwoli Ci poczuć się wreszcie spokojniej i bezpiecznie pod względem finansowym.

Pracuję z wieloma firmami szkoleniowymi, miałem okazję poznać wielu trenerów i coachów światowego formatu. Muszę jednak przyznać, że nie znam wielu osób, które tak wiele zaangażowania i pasji wkładają w swoją pracę jak Marta Gierlińska. Kilka lat naszej współpracy to wystarczający dowód na to, że Marta to solidna firma.

Polecam!

Maciej Banach, Prezes Zarządu, Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o.

strategia marketingowa

Co dostaniesz?

one

Konsultacje biznesowe szyte na miarę i dostosowane do potrzeb Twojego aktualnego biznesu – 60 minut – od 2 do 4 razy w miesiącu.

one

Obszerne materiały szkoleniowe w postaci skryptów, na podstawie których będziesz mógł zbudować strategię działania.

one

książkę Up Marketing wraz z dostępem do materiałów szkoleniowych on-line (przy opcji 4x w miesiącu).

Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić czy udział
w programie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zapisz się na
bezpłatną konsultację


Marta Gierlińska, osoba która potrafi zdyscyplinować do systematycznej pracy, pokazuje nowe drogi rozwoju firmy, otwarta na wszelkie pomysły, angażuje się we wspieranie osiągnięć, które są dla klienta istotne. Potrzebowałem osoby ze znajomością marketingu, która zaproponuje nowe działania mające na celu rozwój mojej firmy na różnych płaszczyznach, jak również coaching biznesowy. Współpraca zaczęła się od wywiadu, który miał pokazać jak wygląda praca dotychczas, jakie działania zostały już podjęte, jakie są możliwości rozwoju z punktu marketingowego, jakie można stosować metody i narzędzia w sprzedaży. Początkowo praca skierowana była w stronę organizowania akcji promocyjnych mających na celu zwiększenie zainteresowania klientów produktami. Podczas kilku spotkań zdefiniowaliśmy sobie moje oczekiwania i kierunek rozwoju w poszczególnych obszarach prowadzonej przeze mnie działalności i rozpoczęliśmy działanie. Marta dzięki wstępnie precyzyjnej diagnozie struktury możliwości i ograniczeń firmy uświadomiła mi jaki jest potencjał kiedy mamy określone działania i je systematycznie realizujemy. Postawa Marty, osoby bardzo zadaniowej i motywującej spowodowało, że zadania od razu weszły w fazę realizacji i były monitorowane postępy. Przeprowadzony przez Martę coaching biznesowy, zwiększa skuteczność sprzedaży, a także zwiększył precyzję wyboru potrzebnych umiejętności i tempo ich przyrostu. Nasza współpraca jest ciągła, nadal jest wsparciem podczas doprecyzowania celów i sposobów działania, a także weryfikowaniu efektów stosowanych metod i narzędzi.

Przemek Lutomski

Czym będziemy się zajmować?

 • Zbudujesz jasną i klarowną wizję tego co chcesz osiągnąć.
 • Doprecyzujesz cechy grupy docelowej i znajdziesz metody na dotarcie do swoich klientów.
 • Zbudujesz strategię komunikacji z klientem.
 • Pokażę Ci w jaki sposób możesz budować strony, które zbierają dla Ciebie listę klientów oraz w jaki sposób korzystać z autorespondera, który zautomatyzuje komunikację z Twoim klientem.
 • Poznasz strategie marketingowe, które pozwolą Ci na skuteczne pozyskiwanie klientów.
 • Zbudujesz spójny plan, który pozwoli Ci na spokojny i stabilny rozwój własnej firmy.

Dlaczego możesz mi zaufać?

PZL_2013_03_29_6725_po obróbce_300Jestem przedsiębiorcą praktykiem, trenerką i coachem biznesu, prowadzę własne firmy od 2003 roku.

 • Odnosiłam sukcesy budując i rozwijając dwie firmy.
 • W 2014 roku ukazała się moja książka UpMarketing.
 • Współpracowałam z ponad 250 firmami.
 • Mam trzynastoletnie doświadczenie w pomaganiu firmom w dziedzinie marketingu, sprzedaży, reklamy i rozwoju.
 • W sposób unikalny łączę wiedzę i praktykę biznesową oraz marketingową z umiejętnościami i doświadczeniem coachingowym, które pozwalają jej pracować z klientami na dwóch poziomach jednocześnie: mentalnym i w obszarze twardej wiedzy marketingowej.

 

Co najważniejszego otrzymasz?

Większość ofert programów jest zbudowana na bazie gotowych rozwiązań, które często są mało adekwatne do aktualnych potrzeb firmy. Trzeba brać udział we wszystkim, podczas, gdy korzysta się z 60% materiałów. Ten program jest szyty na miarę. Przygotowuję dla Ciebie spotkania, podczas których rozwiązujemy sprawy, związane dokładnie z tym obszarem powiększania sprzedaży, którym chcesz się zająć. Możesz liczyć na indywidualne wsparcie, strategie marketingowe dostosowane do potrzeb oraz konkretną pomoc, dopasowaną do tego, co stanowi aktualnie dla Ciebie największy problem. Ponadto spotkania są regularne i rozciągnięte w czasie, co pozwoli Ci bezpośrednio wdrożyć zdobytą wiedzę do działań firmy.

Z pomocy Marty korzystam systematycznie już od 4 lat. Spotykamy się niemal co tydzień i omawiamy sprawy nie tylko biznesowe. Za każdym razem dostaję od niej jakąś cenną wskazówkę, która pomaga mi albo upewnić się, że podejmowane przeze mnie decyzje są słuszne, albo zainspirować mnie do znalezienia nowych rozwiązań. Coaching jakiego udziela Marta jest bardzo precyzyjny i konkretny. Budowanie biznesu wraz z takimi doradcami jak Marta Gierlińska jest o wiele łatwiejsze i szybsze. Marta pomogła mi już bardzo w takich sprawach jak delegowanie, budowanie i motywowanie zespołu, marketing w internecie i poza nim, tworzenie i wykorzystanie wideo oraz audio w biznesie. Korzyści jakie z całą pewnością daje współpraca z Martą wynikają z jej umiejętności słuchania, wiedzy na temat ludzkiej psychiki i biznesowego doświadczenia. Konsekwentnie pomaga we wdrożeniu w życie ustalanych na spotkaniach coachingowych celów. W ostatnim czasie miałem też okazję odkryć nowe wspaniałe umiejętności Marty w postaci tworzenia transów. Jest to niezmiernie pomagające narzędzie w sytuacji, kiedy myśli ci się kłębią, czujesz się zagubiony, brakuje ci trochę pewności siebie i masz dużo wątpliwości odnośnie tego co ostatnio robisz. Nagrania jakie przygotowuje Marta są wspaniałe, pomagają upewnić się, że zmierzasz we właściwym kierunku, pomagają znaleźć odpowiedzi wewnątrz siebie i dają dużo energii na wiele tygodni, a nawet miesięcy. Marta to również wspaniały człowiek, przyjaciel, który potrafi się wczuć w twoją sytuację i potrzeby. Z całego serca polecam coaching Marty Gierlińskiej, jako bardzo skuteczną pomoc w rozwoju własnym przedsiębiorcy, w taki sposób aby przyczyniało się to do rozwoju firmy przy jednoczesnym rozwoju osobistym. Wszystko zorganizowane w taki sposób, że staje się to jedna z najlepszych form inwestycji czasu we własnej działalności jako przedsiębiorca.

Mirek Szmajda, właściciel sprzedawcaInternetowy.pl

Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby sprawdzić czy udział
w programie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zapisz się na
bezpłatną konsultację