cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Zacznij tutaj

Własny biznes

Jeśli jesteś jak większość moich klientów i czytelników, prowadzisz własny biznes, albo zamierzasz dopiero go założyć. Chcesz rozwijać biznes z pasją, odnosić sukcesy i spokojnie zarabiać pieniądze. Zależy Ci, aby uniknąć sytuacji, w której Twoja praca będzie stresującym i frustrującym codziennym obowiązkiem. Chcesz poznać sposób na to, żeby biznes był poukładany, przewidywalny. Pragniesz poprzez rozwój firmy budować wolność swoją i rodziny a także poczucie bezpieczeństwa finansowego.

własna firma, pomysł na biznes, pomysl na biznes, rozwój osobisty, strategia marketingowa, własna działalność gospodarcza, własna firma, strategie marketingowe, szkolenia sprzedażowe, działania marketingowe

Ale coś Cię powstrzymuje przed osiągnięciem tych celów. Wydaje się, że nie masz wystarczających umiejętności sprzedażowych, brakuje Ci doświadczenia, dostępu do wiedzy ludzi, którym się udało, którzy popełnili swoje błędy i mogą Ci pomóc ich uniknąć. Jednocześnie czujesz niepokój i w Twojej głowie pojawia się niepewność czy sam sobie dam z tym wszystkim radę?

Mam wrażenie, że do tej pory popełniałem mnóstwo błędów prowadząc własny biznes i dlatego nie udawało mi się osiągnąć tego, czego chcę. Brakowało jednoznacznej odpowiedzi na pytanie “jak zwiększyć sprzedaż?”. Przez to moje działania były chaotyczne, nerwowe i niepukładane.

Coś Ci to mówi?

Bądź ze sobą szczery:

  • widzisz, że możesz kiedyś stracić kontrolę nad niektórymi sprawami w Twojej firmie,
  • czujesz się przytłoczony ilością pracy, ale przede wszystkim brakiem pewności co konkretnie zrobić, żeby sprzedawać więcej i mieć efekt,
  • obawiasz się, że to, co wydaje się być przejściowe może się utrwalić.

Jeśli tak, nie jesteś sam, większość z nas – przedsiębiorców borykało się z podobnymi problemami.

Rozumiem jak się czujesz

Wiem jak to jest mieć poczucie, że może zabraknąć w firmie pieniędzy, czuć frustrację widząc, że metody marketingowe, które powinny działać – nie przynoszą efektów. Mieć trudności ze znalezieniem przyczyny dlaczego tak jest.

Prowadzę własny biznes od trzynastu lat i na samym początku nie miałam pojęcia jak to robić. Popełniałam mnóstwo błędów i zapłaciłam za to wysoki rachunek składający się z frustracji i stresu.

Dopiero, gdy zaczęłam szukać wiedzy i doświadczenia praktyków biznesu, znalazłam odpowiedzi na pytanie jak zwiększyć sprzedaż, mogłam poczuć, że to co robię zaczyna dawać mi poczucie wolności, spokoju i bezpieczeństwa a potem wielkiej radości.

Dziś mogę powiedzieć, że stworzyłam i rozwinęłam dwie firmy: agencję marketingową a nastepnie biznes szkoleniowo – coachingowy. Miałam okazję współpracować z setkami firm z różnych branż i zrozumiałam, że jest mnóstwo opcji na marketing i sprzedaż, które mogą kosztować wiele czasu i pieniędzy.

Szukając odpowiedzi, co jest naprawdę skuteczne, odkryłam dwie prawidłowości. Po pierwsze, żeby mieć efekty, trzeba wybrać te metody marketingowo – sprzedażowe, które są odpowiednie dla biznesu, a następnie wdrożyć je w szczegółach. Po drugie właściciel firmy musi najpierw przekroczyć wszystkie przeszkody mentalne, które stoją mu na drodze do sukcesu.

Jeśli jesteś jak ja, chcesz, żeby biznes dawał Ci wolność, czas dla siebie i rodziny, bezpieczeństwo finansowe i poczucie, że to co robisz, daje dużo radości i jest niesamowicie rozwijające.

Mój cel w pisaniu tego bloga

Poprzez pisanie tego bloga, tworzenie wideo realizuję swoją misję, którą jest pomaganie przedsiębiorcom w odkrywaniu odwagi do spełniania swojego wielkiego marzenia, jakim jest rozwój własnej firmy. Pomagam w budowaniu pewności siebie, jasności oraz daję konkretną wiedzę i umiejętności jak radzić sobie na zmiennym, czasem zaskakującym rynku. Wszystko po to, abyś mógł zrealizować się jako człowiek, odkryć swoją wielką moc, realizować biznes, który kochasz i cieszyć się życiem.

Moje produkty i usługi

Oprócz bezpłatnej zawartości bloga oraz eBooka oferowanego na stronie głównej, możesz u mnie znaleźć jeszcze oferty komercyjnych produktów i usług. W tym celu zajrzyj do mojego sklepu oraz na strony Rozwijaj się ze mną oraz Programy.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny eBook

Abyśmy zostali w kontakcie i docierały do Ciebie informacje o moich najnowszych postach na blogu, wideo oraz wydarzeniach, które organizuję, zapisz się na newsletter. To proste, szybkie i zawsze możesz się z tego wypisać. Jeśli to zrobisz dostaniesz ode mnie prezent dla nowo zapisanych (Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej).

Własny biznes – może być przyjemnością

Tak, możesz rozwijać biznes, który kochasz i cieszyć się życiem. Wszystko, czego potrzebujesz to intencja, chęć do pracy i mentor, który Ci w tym pomoże. Jeśli będziesz mieć dwie pierwsze rzeczy, ja mogę zaoferować trzecią. Do dzieła!