cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Opinie

Przemyslaw Lutomski

Marta Gierlińska, osoba która potrafi zdyscyplinować do systematycznej pracy, pokazuje nowe drogi rozwoju firmy, otwarta na wszelkie pomysły, angażuje się we wspieranie osiągnięć, które są dla klienta istotne. Martę poznałem przez znajomego. Potrzebowałem osoby ze znajomością marketingu, która zaproponuje nowe działania mające na celu rozwój mojej firmy na różnych płaszczyznach, jak również coaching biznesowy. Współpraca zaczęła się od wywiadu, który miał pokazać jak wygląda praca dotychczas, jakie działania zostały już podjęte, jakie są możliwości rozwoju z punktu marketingowego, jakie można stosować metody i narzędzia w sprzedaży. Początkowo praca skierowana była w stronę organizowania akcji promocyjnych mających na celu zwiększenie zainteresowania klientów produktami. Podczas kilku spotkań zdefiniowaliśmy sobie moje oczekiwania i kierunek rozwoju w poszczególnych obszarach prowadzonej przeze mnie działalności i rozpoczęliśmy działanie. Marta dzięki wstępnie precyzyjnej diagnozie struktury możliwości i ograniczeń firmy uświadomiła mi jaki jest potencjał kiedy mamy określone działania i je systematycznie realizujemy. Postawa Marty, osoby bardzo zadaniowej i motywującej spowodowało że zadania od razu weszły w fazę realizacji i były monitorowane postępy. Przeprowadzony przez Martę coaching biznesowy, zwiększa skuteczność sprzedaży a także zwiększył precyzję wyboru potrzebnych umiejętności i tempo ich przyrostu. Nasza współpraca jest ciągła, nadal jest wsparciem podczas doprecyzowania celów i sposobów działania a także weryfikowaniu efektów stosowanych metod i narzędzi.

Przemek Lutomski


Vertiko

Firma „VERTIKO” potwierdza, że w okresie od 07.05.2012 r. do 31.05.2012 r. pani Marta Gierlińska wykonała dla nas projekt marketingowy, począwszy od analizy potrzeb, poprzez sporządzenie konkretnego planu. Prowadziła również business coaching z właścicielem firmy, dając się poznać jako coach dzięki któremu można stać się bardziej efektywnym w każdej dziedzinie życia. Projekt pani Marty Gierlińskiej pozwolił nam spojrzeć w zupełnie nowy sposób na promocję naszej firmy w mediach elektronicznych. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktów i szybką reakcję pani Marty na wymagania klienta, czy to w zakresie projektu marketingowego, czy też potrzeb coachingowych. Jako osoba, najbardziej zainteresowana pożądanymi efektami działań p. Marty, na bieżąco obserwowałem efekty Jej pracy i wysiłki włożone w prawidłowe wdrożenie zaproponowanych rozwiązań. Z pełną odpowiedzialnością polecam Jej usługi w zakresie business coachingu a także doradztwa marketingowego. Uważam, że jest w stanie sprostać wielu ambitnym zadaniom, a także spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Z poważaniem

Paweł Cholewa

Właściciel Firmy


Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o.

Pracuję z wieloma firmami szkoleniowymi, miałem okazję poznać wielu trenerów i coachów światowego formatu. Muszę jednak przyznać, że nie znam wielu osób, które  tak wiele zaangażowania i pasji wkładają w swoją pracę jak Marta Gierlińska. Kilka lat naszej współpracy to wystarczający dowód na to, że Marta to solidna firma.

Polecam!

Maciej Banach 

Prezes Zarządu


Wojciech Ginko

W latach 2010 i 2011 byłem organizatorem dużej dydaktycznej imprezy jeździeckiej “Myśląc o koniu”. Inspiracją do jej przeprowadzenia były od lat bardzo znane za oceanem zawody trenerów młodych koni Road To The Horse. Bierze w nich udział elita trenerów różnych dyscyplin jeździeckich w tym głównie  tych, którzy reprezentują nowy kierunek w treningu koni – Natural Horsemanship. Już od 2009 roku trwały przygotowania do pierwszego, a po zakończeniu do drugiego przedsięwzięcia. Ważnym elementem organizowania tej największej edukacyjnej imprezy w Polsce był marketing oparty przede wszystkim na wykorzystaniu internetu. Marta Gierlińska uczestniczyła w pracach organizacyjnych obydwu imprez od samego początku (jesień 2009). Do jej zadań należało właśnie powiadomienie jaj najszerszej rzeszy osób jeżdżących konno o tych imprezach. Przygotowana przez nią strona internetowa (działa do dziś) i plan marketingowy sprawiły, że pojawiło się sporo publiczności. Dziś impreza jest już powszechnie znana w środowisku jeździeckim.

Wojciech Ginko

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego


Yakan

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz zaangażowaniu – każdy projekt realizowany był z precyzją i wyjątkowym spokojem. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Marta Janik – Kaczorek

Kierownik sprzedaży


Selgros sp. z o.o.

W imieniu firmy Selgros sp. z o.o. udzielam referencji firmie pani Marty Gierlińskiej. Pani  Marta za każdym razem wykazywała się dużym profesjonalizmem, starannością oraz niezwykłym wyczuleniem na mogące zaistnieć trudne sytuacje, które pozwoliło takie sytuacje całkowicie zniwelować. Firma jest za każdym razem bardzo dobrze przygotowana do pracy.Z całego serca polecam usługi oferowane przez Panią Martę Gierlińską.

Marzena Zielińska

Kierownik Centrum Handlowego


GF Agencja Marketingowa

Z Martą współpracowałem przez 8 lat. Jest lokomotywą zespoły. Marta sprawia, że każdy projekt ma o wiele większe szanse powodzenia. Nie znam drugiej tak oddanej pracy i celom osobie. Jej nastawienie na zadania sprawia, że sprawy posuwają się do przodu. Dobra organizacja pracy oraz wypracowane przez lata systemy sprawiają, że nic umyka i całość realizowana jest na czas. Dzięki niej nie tylko klient, ale i jej współpracownicy mają poczucie komfortu i pewność o dobre zakończenie sprawy. Wspólnie obsłużyliśmy wielu klientów i zrealizowaliśmy wiele projektów od pracy koncepcyjnej przez organizację, zarządzanie po rozliczenie z klientem i na raportowaniu kończąc. Cenie ją szczególnie za kreatywność i umiejętność współpracy z innymi, sumienność i wytrwałość.

Krzysztof Baranowski

właściciel


Polska Kancelaria Finansowa Oryks s.c.

Z coachingu Marty Gierlińskiej korzystałem wraz ze swoim wspólnikiem po to, aby stworzyć przedsiębiorstwo na miarę XXII wieku, dokładnie tak!, na miarę XXII wieku.Czy się udało? Już dziś z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że tak.Marta pomimo naszych doświadczeń bardzo, ale to bardzo poszerzyła nasz punkt widzenia, w zakresie prowadzenia firmy. Podczas coachingu skupiała się na najważniejszych czynnikach biznesu, które gwarantują SUKCES. Już dziś wiemy, że wspomniany SUKCES to tylko kwestia czasu, ponieważ teraz tylko musimy wdrożyć pozostałą część omawianych tematów w „życie”Co więcej, prawie na każdym spotkaniu przedstawiała nam ciekawe i innowacyjne pomysły, które po pewnej modyfikacji możemy zastosować w naszej branży.Według mnie, każdy przedsiębiorca powinien skorzystać z tego typu usług, aby stworzyć lub usprawnić działanie swojego biznesu. Bez względu na tematykę, czy to: tworzenie produktu, marketing, zarządzanie zespołem, pozyskiwanie klienta, zarządzanie czasem –> te czy inne tematy są jej bardo bliskie. Marta jest profesjonalistką.Co więcej część szkoleń miało podłoże mentalnościowe, co jak się okazuje jest bardzo ważne w życiu osobistym jak i również w biznesie.Z tego co wiem, ponieważ mamy sporadyczny kontakt, a czasem wspólnie uczestniczymy w wartościowych szkoleniach w Polsce cały czas się rozwija, udoskonala siebie oraz swoje usługi w poszukiwaniu lepszych rozwiązań dla Ciebie, dla nas, dla przedsiębiorców.Już niebawem znowu będziemy korzystali z doświadczeń Marty, można by pomyśleć po co ? Skoro jest tak skuteczna! Słuszne spostrzeżenie. To co do tej pory poznaliśmy jest bardzo efektywne i wartościowe, natomiast to tylko wierzchołek wielkiej góry lodowej…:)I według moich przekonań Najważniejsze! Marta Gierlińska pokazuje i uczy jak stworzyć Mapę Biznesu. To genialne narzędzie, jeżeli tylko myślisz o biznesie poważnie.

Albert Ligman

właściciel


AR Czekolada

Marta Gierlińska to osoba, którą cechuje przede wszystkim pełen profesjonalizm. Mieliśmy kilkukrotną możliwość współpracy i zawsze wszelkie działania podejmowane były bardzo starannie, terminowo i z ogromnym zaangażowaniem. Pani Marta jest osobą kreatywną, której warto powierzyć poprowadzenie działań, bo na pewno przyniosą one założony efekt.

Marcin Borkowski

właściciel


SprzedawcaInternetowy.pl

Z pomocy Marty korzystam systematycznie już od 4 lat. Spotykamy się niemal co tydzień i omawiamy sprawy nie tylko biznesowe. Za każdym razem dostaję od niej jakąś cenną wskazówkę, która pomaga mi albo upewnić się, że podejmowane przeze mnie decyzje są słuszne, albo zainspirować mnie do znalezienia nowych rozwiązań. Coaching jakiego udziela Marta jest bardzo precyzyjny i konkretny. Budowanie biznesu wraz z takimi doradcami jak Marta Gierlińska jest o wiele łatwiejsze i szybsze.Marta pomogła mi już bardzo w takich sprawach jak delegowanie, budowanie i motywowanie zespołu, marketing w internecie i poza nim, tworzenie i wykorzystanie wideo oraz audio w biznesie. Korzyści jakie z całą pewnością daje współpraca z Martą wynikają z jej umiejętności słuchania, wiedzy na temat ludzkiej psychiki i biznesowego doświadczenia. Konsekwentnie pomaga we wdrożeniu w życie ustalanych na spotkaniach coachingowych celów.W ostatnim czasie miałem też okazję odkryć nowe wspaniałe umiejętności Marty w postaci tworzenia transów. Jest to niezmiernie pomagające narzędzie w sytuacji, kiedy myśli ci się kłębią, czujesz się zagubiony, brakuje ci trochę pewności siebie i masz dużo wątpliwości odnośnie tego co ostatnio robisz. Nagrania jakie przygotowuje Marta są wspaniałe, pomagają upewnić się, że zmierzasz we właściwym kierunku, pomagają znaleźć odpowiedzi wewnątrz siebie i dają dużo energii na wiele tygodni, a nawet miesięcy.Marta to również wspaniały człowiek, przyjaciel, który potrafi się wczuć w twoją sytuację i potrzeby.Z całego serca polecam coaching Marty Gierlińskiej, jako bardzo skuteczną pomoc w rozwoju własnym przedsiębiorcy, w taki sposób aby przyczyniało się to do rozwoju firmy przy jednoczesnym rozwoju osobistym. Wszystko zorganizowane w taki sposób, że staje się to jedna z najlepszych form inwestycji czasu we własnej działalności jako przedsiębiorca.

Mirek Szmajda

właściciel


Estima Coaching

Mam ogromną przyjemność pracować z Martą Gierlińską. W swojej pracy wyróżnia ją wysoki profesjonalizm, znajomość tematu oraz szybkość działania. Marta nieustannie poszukuje nowych informacji i pogłębia swoją wiedzę na szkoleniach w kraju i za granicą. Potrafi wzbudzić kreatywność swoich klientów a dzięki temu wpływa na wzrost ich motywacji do działania. Dzięki jej otwartemu podejściu zmieniłam nastawienie do marketingu. Marta podsunęła mi kilka rozwiązań, ale przede wszystkim wpłynęła na uruchomienie mojego potencjału. Polecam wszystkim, którzy są na początku drogi oraz tym, którzy mają już doświadczenie w prowadzeniu biznesów i poszukują nowych rozwiązań.

Agnieszka Marczak-Czajka

właścicielka


Łukasz Lorenz

Znam Martę od kilku lat i z przyjemnością patrzę na jej niezwykły rozwój jako coacha. Jej niespotykana pozytywna energia oraz umiejętność słuchania innych sprawia, że doskonale się z nią współpracuje. Chętnie więc korzystam z jej porad w zakresie prowadzenia biznesu oraz rozwoju osobistego.Zaskakująca u Marty jest również ilość pomysłów, które generuje oraz wprowadza w życie. To zawsze było dla mnie bardzo inspirujące.Narzędzia, których używa Marta są bardzo skuteczne… i wizualnie genialne. Myślę, że jej mapy myśli mogłyby w niejednej galerii odnieść zawrotny sukces :) Szczerze polecam Martę jako doradcę dla każdego przedsiębiorcy.


www.agneskubicka.pl

Martę znam od wielu lat,zawsze była profesjonalna w tym co robi,a projekty ktore realizowałysmy zawsze były logistycznie dopracowane i kreatywne.Pierwszy raz w życiu korzystam z coachingu i juz dzisiaj śmiało mogę powiedziec,że był to najlepszy pomysł!Już dzisiaj czuję efekty i z czystym sumieniem mogę rekomendować Martę jako profesjonalistkę w tej dziedzinie…

Agnes Kubicka

właścicielka


Dagmara Konopacka

Marta Gierlińska jest wzorem profesjonalizmu, zaangażowania i terminowości. Motywuje swoich klientów do działania, pomaga w odnalezieniu własnej ścieżki zawodowej i wydobyciu potencjału, niezbędnego do osiągnięcia obranego celu. W trakcie naszych spotkań na Skype Marta podsuwała mi różne pomysły i rozwiązania odnośnie rozpoczęcia i prowadzenia własnej działalności, z czego najbardziej spodobała mi się mapa wizyjna biznesu. Polecam każdemu przedsiębiorcy stworzenie takiej mapy, ponieważ pokazuje ona szczegółowo, w którym punkcie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Zachęcam do współpracy z Martą, ponieważ droga do realizacji jakiejkolwiek wizji bez odpowiedniego przewodnika jest dłuższa i bardziej wyboista.


Barbara Orczyk

Prowadzę gabinet kosmetyczny już od 30-tu lat. Postanowiłam odświeżyć moje metody zarządzania i skorzystałam z coachingu , biorąc udział w szkoleniu ” biznes w 8 tygodni”. Martę poznałam na szkoleniu ”Wprowadzenie do NLP”. Szkolenie było świetne i z niecierpliwością czekałam na każdy czwartek. Marta to prawdziwa kopalnia wiedzy na każdy temat. Zainspirowała mnie do wielu zmian w mojej firmie i promocji firmy. Czekam teraz na efekty tych zmian.
Zaangażowanie Marty w prowadzenie szkolenia, jej pomysłowość i sumienność są warte poznania.


Michał Majchrzak

Zupełnym przypadkiem natrafiłem na bloga Marty. Przykuło mnie nietypowe podejście, mianowicie to, że jako jedyna zwróciła szczególną uwagę, nie na sam biznes tylko na problem właściwego zarządzania czasem. Było to dla mnie szalenie istotne bo właśnie czasu miałem coraz mniej, żeby nie powiedzieć że nie mam już go wcale. To właśnie skłoniło mnie do bliższego zapoznania się z tematyką organizacji czasu pracy. I bingo! O to chodziło, skorzystałem z webinaru szkoleniowego na którym poznałem Martę, a później dzięki bezpośredniemu badaniu moich potrzeb Marta uświadomiła mi na czym mam się skupić, i z czego powinienem zrezygnować. To szkolenie dobrze zapamiętałem i stosuję z powodzeniem w życiu i biznesie. Raz jeszcze dziękuję za pomoc.


Agnieszka Piechowiak

Szkolenia Marty to na prawdę coś! Mimo, że założenie własnej firmy mam dopiero w planach, to już wiem baaardzo dużo o tym, co robić i jak robić, żeby od samego początku być skutecznym oraz wybić się na rynku! A to wszystko bez wychodzenia z domu! Szkolenia on line są fenomenalne, a Marta to prawdziwa profesjonalistka!


Aleksander Kubus

Nigdy wcześniej nie uczestniczyłem w podobnym szkoleniu ale to, co przeżyłem, podczas tych 8 spotkań to jedno wielkie WOW. Otwiera oczy na sprawy, o których nie miało się pojęcia, poznaje inne punkty widzenia, tworzy się nowe, własne strategie rozwoju… rzecz nie do opisania. Firma ci nie idzie, albo chciałbyś, żeby szla lepiej – polecam MasterMind dla przesiebiorców z Martą. Hough!


Robert Szymczak

Zdarzało mi się brać udział w mastermindzie jednak tak dobrego przygotowania, i takiej różnorodności uczestników nie doświadczyłem. Nie sposób nie docenić tak różnorodnego feedbacku i podpowiedzi, na które trudno wpaść będąc często zbyt mocno zaangażowanym emocjonalnie. Doskonała moderacja Marty sprawiają , że każda minuta jest maksymalnie wykorzystana. Dodatkowo wiedza Marty która jest na bardzo wysokim merytorycznie poziomie, staje się dostępna w najlepszy z możliwych sposobów, czyli osobiście :) Z czystym sumieniem oraz gorąco POLECAM spotkania tego rodzaju w towarzystwie które na ile poznałem Martę dobiera, bardzo starannie.


Salon fryzjerski i SPA

Marta doskonale sprostala moim wymaganiom, pomogła mi odkryć moją firmę od nowa i spojrzeć na nią obiektywnie. Gorąco polecam jeśli straciłeś wiare w to co robisz i brak Ci motywacji lub po prostu chcesz się rozwijać.

Marlena

właścicielka


Gabinet Dietetyczny

Jestem dietetykiem prowadzącym poradnię dietetyczną. Skorzystałam z konsultacji telefonicznej z Panią Martą, której efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Pomimo dużej ilości zleceń, uważam że firma nie funkcjonowała prawidłowo, głownie ze względu na zbyt duży czas poświęcony wykonywaniu zleceń. Pani Marta pozwoliła dostrzec wagę wykonywanych przeze mnie usług, kazała zwrócić uwagę na wycenę usług przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowych relacji z klientami. Nigdy nie pomyślałabym że godzinna rozmowa może tak bardzo wpłynąć na postrzeganie własnej pracy oraz dać tak dużo pozytywnej energii do wprowadzania zmian.

Teraz całkowicie inaczej patrzę na moją przyszłość w branży. Zachowując szacunek i uznanie klientów zaczęłam bardziej szanować siebie i swoją pracę.

Bardzo dziękuję, pozdrawiam i serdecznie polecam każdemu, kto czuje że pomimo dobrej sprzedaży “coś idzie nie tak”.

Natalia

dietetyk z Koszalina


W roku 2015 zapytałem Martę Gierlińską o współpracę, mającą na celu pomoc w rozwoju firmy Negocjator.Warszawa.pl. Ustaliliśmy odpowiednią wersję współpracy. Marta nie tylko otworzyła mi oczy na wiele różnych zagadnień związanych z marketingiem, ale także namówiła do przekraczania stref komfortu. Teraz, w 2016 roku w pełni mogę potwierdzić, że współpraca z Martą przyniosła mi realne korzyści finansowe, przyczyniła się do rozwoju osobistego, pomogła głębiej spojrzeć na prowadzony biznes. Było warto! Podsumowując, w pełni polecam współpracę z Martą Gierlińską. To pewny zwrot z inwestycji.

Paweł Gołembiewski

*trener reprezentacji Polski
w Mistrzostwach Świata
w Negocjacjach WNR 2015
*certyfikowany negocjator
Certified International Professional Negotiator


Poznałyśmy sie z Marta na jednych z wykładów  dla kobiet biznesu. Sesja z Martą przebiegła bardzo owocnie, dużo rad, profezjonalizm i konkretnie zadawane pytania przez Martę pomogły mi otworzyć szerzej oczy na swój biznes. Za co jestem bardzo wdzięczna.

Jola Lisek


Moja znajomość z Martą Gierlińską rozpoczęła się na początku 2016 r. Dzięki wspólnej pracy uporządkowałam swoje życie biznesowe i zyskałam wiele nowych możliwości. Spotkania z Martą nauczyły mnie jak ważna jest spójność wewnętrzna i podążanie za swoimi wartościami w życiu. Marto… DZIĘKUJĘ CI!

Kamila Woźniak, właścicielka firmy HOHO


RENDART

Przed rozpoczęciem sesji z Martą moim największym wyzwaniem było wymyślenie jakie działania marketingowe powinienem wprowadzić do firmy.

W toku sesji zrozumiałem, że ważniejsze jest, aby najpierw poukładać kluczowe sprawy firmy, jeśli chodzi o to jaki ma ona cel, jakie są moje cele związane z moją działalnością, kim tak naprawdę są moi klienci i jak się z nimi komunikować bezpośrednio i pośrednio.

Każdemu przedsiębiorcy polecam taką formę pracy! Początkującym, bo pozwala oszczędzić wielu problemów w ciągu trudnych pierwszych lat działania – tego kto tak na prawdę powinien być moim klientem i dlaczego. Tym, którzy mają już jakiś staż, 5, 10, a może i 20 letni polecałbym taką formę pracy jeszcze bardziej, bo pozwoli przemyśleć i omówić aspekty działania firmy na podstawie wieloletnich danych, poukładać sprawy marketingu i sprzedaży. Większość przedsiębiorców nigdy o tym nie myślała, więc łatwo można uzyskać tu znaczącą przewagę konkurencyjną.

Maciej Wężykowski

Właściciel RENDART – firmy tworzącej wizualizacje i grafikę 3D