cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Zacznij tutaj

Własny biznes

Jeśli zaglądasz na tę stronę to najprawdopodobniej prowadzisz własny biznes od pewnego czasu. Chcesz rozwijać swoją firmę, odnosić sukcesy i spokojnie zarabiać pieniądze. Zależy Ci, aby uniknąć sytuacji, w której Twoja praca będzie stresującym i frustrującym codziennym obowiązkiem. Chcesz poznać sposób na to, żeby biznes był poukładany, przewidywalny. Pragniesz poprzez rozwój firmy budować wolność swoją i rodziny a także poczucie bezpieczeństwa finansowego.

własna firma, pomysł na biznes, pomysl na biznes, rozwój osobisty, strategia marketingowa, własna działalność gospodarcza, własna firma, strategie marketingowe, szkolenia sprzedażowe, działania marketingowe

Ale coś Cię powstrzymuje przed osiągnięciem tych celów. Wydaje się, że nie masz wystarczających umiejętności sprzedażowych i liderskich, brakuje Ci doświadczenia, dostępu do wiedzy ludzi, którym się udało, którzy popełnili swoje błędy i mogą Ci pomóc ich uniknąć. Jednocześnie czujesz niepokój i w Twojej głowie pojawia się niepewność czy sam sobie dam z tym wszystkim radę?

Mam wrażenie, że do tej pory popełniałem mnóstwo błędów prowadząc własny biznes i dlatego nie udawało mi się osiągnąć tego, czego chcę. Brakowało jednoznacznej odpowiedzi na pytanie “jak zwiększyć sprzedaż?”. Przez to moje działania były chaotyczne, nerwowe i niepukładane.

Coś Ci to mówi?

Bądź ze sobą szczery:

  • widzisz, że możesz kiedyś stracić kontrolę nad niektórymi sprawami w Twojej firmie,
  • czujesz się przytłoczony ilością pracy, ale przede wszystkim brakiem pewności co konkretnie zrobić, żeby sprzedawać więcej i mieć efekt,
  • obawiasz się, że to, co wydaje się być przejściowe może się utrwalić.

Jeśli tak, nie jesteś sam, większość z nas – przedsiębiorców borykało się z podobnymi problemami.

Wielu przedsiębiorców ma podobny problem

Wiemy jak to jest mieć poczucie, że firma rozwija się zbyt wolno, czuć frustrację widząc, że ludzie, których zatrudniach mogliby dawać z siebie więcej. Najbardziej frustrująca jest trudność w znalezieniu przyczyny dlaczego tak jest.

Jesteśmy grupą ekspertów, którzy prowadzą własne firmy od lat. Niektórzy z nas zbudowali i rozwinęli w życiu kilka własnych biznesów. Doskonale wiemy jak to jest, gdy tego typu problemy, nie pozwalają na rozwój firmy w odpowiednim tempie. Dlatego każdy z nas na początku zainwestował w swój własny rozwój, aby nauczyć się jak skutecznie rozwijać firmę od ekspertów, którzy byli dalej i wiedzieli więcej.

Szukając odpowiedzi, co jest naprawdę skuteczne, odkryliśmy dwie prawidłowości. Po pierwsze, żeby mieć efekty, trzeba wybrać te metody marketingowo – sprzedażowe, które są odpowiednie dla biznesu, a następnie wdrożyć je w szczegółach. Po drugie właściciel firmy musi najpierw rozwinąć się jako lider, aby skutecznie prowadzić swój zespół.

Nasz cel w pisaniu tego bloga

Poprzez pisanie tego bloga, tworzenie wideo realizujemy misję, którą jest pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesu oraz stawaniu się coraz skuteczniejszymi liderami. Pomagamy w budowaniu pewności, jasności oraz dajemy konkretną wiedzę i umiejętności jak radzić sobie na zmiennym, czasem zaskakującym rynku.

Nasze produkty i usługi

Oprócz bezpłatnej zawartości bloga oraz eBooka oferowanego na stronie głównej, możesz  znaleźć jeszcze oferty komercyjnych produktów i usług. W tym celu zajrzyj do sklepu oraz na strony Rozwijaj się ze mną oraz Programy.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny eBook

Abyśmy zostali w kontakcie i docierały do Ciebie informacje o naszych najnowszych postach na blogu, wideo oraz wydarzeniach, które organizujemy, zapisz się na newsletter. To proste, szybkie i zawsze możesz się z tego wypisać. Jeśli to zrobisz dostaniesz ode nas prezent dla nowo zapisanych (Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej).

Własny biznes – może być przyjemnością

Tak, możesz rozwijać biznes i mieć czas dla siebie oraz rodziny. Wszystko, czego potrzebujesz to intencja, chęć do pracy i mentor, który Ci w tym pomoże. Jeśli będziesz mieć dwie pierwsze rzeczy, my możemy zaoferować trzecią. Działanie należy do Ciebie!