cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

szkolenie dla przedsiębiorców

Strategia marketingowa joint venture

Być możesz zastanawiasz się czasami jakie strategie marketingowe możesz jeszcze wykorzystać, aby zarabiać więcej w swojej firmie. Dzisiaj chcę Ci opowiedzieć o joint venture marketingowym. Jest to świetna metoda, która nie wymaga zbyt dużych nakładów finansowych, a może Ci przynieść bardzo dobre wyniki. Joint venture polega na tym, aby znaleźć partnera biznesowego, który sprzedaje swoje produkty […]

Opublikowane w Szkolenia dla przedsiębiorców, Webinar, Własny biznes |

 Otagowane , , , , , , |

Jak osiągać sukcesy w rozwoju swojej małej firmy? 7 sprawdzonych sposobów WEBINAR

Nie jesteś zadowolony z szybkości rozwoju Twojego biznesu? Masz zbyt mało klientów? Klienci nie zamawiają tyle, ile byś oczekiwał? Rozwiąż problem, z którym boryka się wielu właścicieli firm takich jak Twoja. Podczas tego wystąpienia wyjaśnię 7 najważniejszych praw, które pozwolą Ci sprawdzić, co konkretnie możesz zmienić w firmie, aby zdobyć więcej klientów. (więcej…)

Opublikowane w Szkolenia dla przedsiębiorców, Webinar, Własny biznes |

 Otagowane , , , , , , |

Nie potrzebujesz strony?

Od początku powstania internetu tak wiele się zmieniło. Firmy inwestowały dziesiątki tysięcy w nowe, super, full-wypas serwisy internetowe. Ostatnie 12 miesięcy przyniosło jeszcze więcej zmian w sposobie pozyskiwania klientów. Dosłownie w ostatnim czasie dowiedziałam się, że koniec z rozbudowanymi serwisami. Nie musisz już wydawać mnóstwo pieniędzy na to, żeby zbierać listę. (więcej…)

Opublikowane w Zobacz inne |

 Otagowane , , , , , , , |