cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.
Close up of man hand drawing success strategy plan

Marka osobista a inteligencja emocjonalna

Marka osobista jest wiązką wartości, które stanowią Twoją tożsamość. Marka jest czymś, co chcemy przekazać otoczeniu. Jest cennym aktywem, który możemy wykorzystywać do wielu rzeczy. Otwiera wiele nowych możliwości, dzięki niej stajesz się rozpoznawalny,
a to sprawia, że poczucie bezpieczeństwa Twoich klientów rośnie, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Dodatkowo, silna marka skraca proces decyzyjny odbiorców, którzy wybierają Twoje produkty/usługi.

20% – taką część marki osobistej widzi otoczenie, jednak to, co niewidoczne, to fundament, który należy zbudować, podejmując konkretne kroki.

Na markę osobistą składa się wiele rzeczy, od misji i wizji, przez wartości, do skutecznych narzędzi, które pomagają w jej kreowaniu.

Znalezienie drogi do stworzenia marki osobistej wcale nie jest proste. Jest to związane ze zrozumieniem, kim jestem i jak chcę, aby inni mnie odbierali, a następnie jaka jest wizja mojego życia, a także jakie cele chcę zrealizować. Warto pamiętać, że marka osobista musi być spójna z Twoim wewnętrznym „ja”. Przy budowaniu własnej marki należy także zwrócić uwagę na umiejętność zarządzania własnymi emocjami i to, jak wpływają one na wizerunek.

Od czego zacząć? Jakie są poszczególne kroki? Dlaczego inteligencja emocjonalna jest ważna w procesie budowania marki? Jakie narzędzia będą odpowiednie?

Jeśli właśnie takie pytania krążą Ci po głowie – zapoznaj się z tym, co przygotowałam dla Ciebie wraz z Anną Nitkiewicz-Jankowską.

Wspaniały produkt, płyta DVD, która łączy w sobie wiedzę na temat budowania marki osobistej oraz wiedzę dotyczącą inteligencji emocjonalnej.

Zawarte w niej 7 kroków pozwoli Ci:

 • zrozumieć, czym jest i do czego będzie Ci potrzebna marka osobista,
 • ustalić misję i wizję marki,
 • określić wartości, które są dla Ciebie ważne oraz określić cel marki,
 • uświadomić, jak ważna jest pewność siebie w procesie rozwijania własnej marki,
 • nauczyć się kontroli emocji podczas komunikacji z innymi ludźmi,
 • odblokować lęk i inne emocje, które mają wpływ na wizję Twojej marki,
 • wyjaśnić, jaki wpływ mają emocje na to, jak inni postrzegają Ciebie,
 • przećwiczyć narzędzia, które pomogą Ci wykreować wizerunek osobisty
  i zapanować nad elementami zewnętrznymi,
 • ustalić strategię marki osobistej.

Skorzystaj z promocyjnej ceny płyty. Wejdź na: http://strategiarozwojufirmy.pl/produkt/7-krokow-do-silnej-marki-osobistej-plyta-dvd/ i  zacznij świadomie pracować nad swoją marką osobistą! Możesz również skorzystać z pakietu, który umożliwi Ci konsultację z ekspertem w dziedzinie marki osobistej: http://strategiarozwojufirmy.pl/produkt/7-krokow-do-silnej-marki-osobistej-plyta-dvd-1-spotkanie/

Pamiętaj, że płyta stanowi wskazówki, jakie kroki należy realizować, aby móc zbudować silną markę – taką która będzie za nas pracowała, wtedy, kiedy my będziemy realizowali swoje marzenia!

Comments

comments

 , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.


Przeczytaj poprzedni wpis:
facebook
13 kroków, aby Facebook przynosił efekty, cz. 3.

W poprzednich dwóch postach dałam Ci 9 wskazówek, które sprawdzają się wprowadzeniu Facebooka. Dziś kolej na ostatnie cztery kroki, do...

Zamknij