cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.
markaosobista-nitkiewiicz

Rozwój przedsiębiorstwa

Zapraszam Was do wysłuchania pierwszej części rozmowy z Anną Nitkiewicz-Jankowską – założycielką Akademii Kobiecości, na temat marki osobistej i tego w jaki sposób ją świadomie budować, aby rozwój przedsiębiorstwa był widoczny.

Marka osobista jest naszą wizytówką, jest to pakiet wartości, który uzewnętrzniamy. Pozwala ona nam być zauważonym. Za marką osobistą stoją nasze umiejętności, przekonania, talenty i chęć niesienia pomocy. Ułatwia ona działania, daje większe możliwość, jest kluczem, który otwiera drzwi.

Marka osobista jest potrzebna osobom, które wiedzą po co ona jest. Wykreowanie marki i utrzymanie jej jest ciężką pracą. Jednak mogą ją stworzyć zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby zatrudnione na etacie.

Proces budowy marki na punkt rozpoczęcia jednak nie ma on końca, trzeba o nią dbać, tworzyć cały czas.

Najpierw trzeba uświadomić sobie swoje wartości, dzięki temu będziemy wiedzieli co jest rdzeniem marki osobistej. Następnie musimy określić kierunek działania. Tożsamość i wizerunek powinny być tu jednakowe. Kolejną rzeczą jest poszerzenie marki osobistej…

Aby dowiedzieć się więcej zobacz wideo i pozostaw komentarz ;-)

Już wkrótce druga część rozmowy z Anną Nitkiewicz-Jankowską, dlatego bądź czujny i dowiedz się więcej na temat rozwoju przedsiębiorstwa.

Jeżeli to, co robię podoba Ci się i rozważasz zatrudnienie mnie jako coacha, zapisz się na bezpłatną konsultację.

Comments

comments

 , , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Featured Video Play Icon
Jak prowadzić własną firmę – wywiad z Marleną Grzymkiewicz, cz. 2

  Zapraszam Cię do obejrzenia drugiej części rozmowy z Marleną Grzymkiewicz – właścicielką Martess Spa&Massage, w którym opowie nam jak...

Zamknij