cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Czy chcesz dostać ode mnie gratisową konsultację e-mailową dla Twojego biznesu?

Jestem w trakcie przygotowywania nowego programu coachingowo-szkoleniowego dla przedsiębiorców i w związku z tym chciałabym Ci zadać konkretne pytanie:

Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem w Twojej firmie?

Poniżej znajdziesz link do ankiety:

ANKIETA

W zamian za Twój czas i zaangażowanie, zamiast wysyłać Ci linków do gotowych szkoleń, eBooków etc., które zwykle rozmijają się z tym, czego potrzebujesz w danym momencie, proponuję Ci coś o wiele lepszego:

Po prostu podaj swój adres mailowy oraz imię, a odpiszę Ci indywidualnie, proponując rozwiązania dla Twoich problemów zawartych w ankiecie.

Proszę tylko, abyś wybrał 3-5 najważniejszych i zaznaczył, na który problem mam Ci odpowiedzieć. Wybierz tylko jeden. Dlaczego?

Po pierwsze , z godnie z zasadą PARETO, jeśli dobrze to zidentyfikujesz, będzie ten problem stanowił te 20%, które odpowiadają za 80% wyzwań i kłopotów w Twojej firmie.

Po drugie, dzięki temu dobrze przemyślisz odpowiedź na tę ankietę i od razu przyjmiesz postawę proaktywną, dzięki której już coś zrobisz dla swojej firmy, zrobisz diagnozę sam.

Po trzecie uważam, że najważniejsze w coachingu dla przedsiębiorców jest to, aby dawać im narzędzia i pomagać im, aby samodzielnie mogli rozwiązywać swoje problemy.

Daj mi proszę 14 dni na odpowiedź, ponieważ prawdopodobnie otrzymam bardzo wiele zgłoszeń, więc chciałabym dać sobie zapas czasu.

Zatem do dzieła, jeśli masz ochotę zrobić dzisiaj coś dla siebie i swojej firmy, weź udział w tej ankiecie :).

Jeżeli to, co robię podoba Ci się i rozważasz zatrudnienie mnie jako coacha, zapisz się na bezpłatną konsultację.

Comments

comments

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.


Przeczytaj poprzedni wpis:
PERFORM, czyli działaj

Wszystkie najważniejsze rzeczy, które robisz w życiu powinny być Twoją PASJĄ. Zobacz - jeśli coś naprawdę Cię kręci o ile...

Zamknij