cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Skuteczne techniki sprzedaży

Jeśli chcesz poznać jedną ze skutecznych technik sprzedaży proponuję Ci zainteresowanie się możliwością współpracy z trendsetterami. Trendsetter to osoba, która ma duży wpływ na decyzje innych. Wyznaczają to, co aktualnie jest na topie. Na swoich blogach komentują dany produkt, a jak powszechnie wiadomo, ludzie kierują się opinią innych.

W marketingu należy postarać się o poparcie osób, które są szanowane w środowisku Twoich potencjalnych klientów, by podnieść sprzedaż. Jak już wspomniałam najczęściej możemy ich znaleźć na ważnych blogach, forach lub w mediach społecznościowych, jako osoby zarządzające dużymi grupami i ważnymi stronami, które zdobyły największą popularność.

Zastanawiasz się jak można pozyskać kontakt do nich?

Przede wszystkim są to osoby, które można znaleźć właśnie w mediach społecznościowych i skontaktować się z nimi korzystając z dostępnych kanałów komunikacji. Zaproponuj im korzyść lub podejmij współpracę na początku. Najczęściej są to osoby, które otrzymują wiele propozycji, więc Twoja powinna być bardzo konkretna i wyraźna na tle innych. Jeśli zastanawiasz się nad pozyskaniem poparcia gwiazdy, celebrytów, pamiętaj, że będziesz musiał pozyskać duży budżet na realizację projektu z osobą znaną, ale może się okazać, że taka osoba przyciągnie do Ciebie potencjalnych klientów i nakłady finansowe się zwrócą.

Jeśli zastanawiasz się jakie są skuteczne techniki sprzedaży, które możesz zastosować w swoim biznesie, to współpraca z trendsetterami, może do nich należeć. Oczywiście pamiętaj, żeby najpierw przetestować każdą metodę zanim na dobre wdrożysz ją do swojej firmy.

Jeżeli to, co robię podoba Ci się i rozważasz zatrudnienie mnie jako coacha, zapisz się na bezpłatną konsultację.

Comments

comments

 , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Polecenia

Chcesz pozyskać potencjalnych klientów w ciekawy sposób? Istnieje wiele metod by zwiększyć sprzedaż, jednak polecenia stały się jedną z najbardziej...

Zamknij