cover book optin

Poznaj 8 przyczyn słabej sprzedaży w małej firmie
i 8 strategii wyjścia z impasu

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Strategia przedsiębiorstwa

Dlaczego strategia przedsiębiorstwa nie zawsze prowadzi do takiego zysku na jaki liczą przedsiębiorcy? Na to pytanie odpowiadam w tym  wideo.

To pytanie pada często na moich szkoleniach i warsztatach. Odpowiedź może być wiele. Z pozoru wydaje się, że wynika z małej ilości wiedzy i doświadczenia, jednak w momencie, gdy prowadzisz biznes dwa, trzy lata i sprzedaż dalej nie jest taka, jaką byś chciał mieć, może okazać się, że blokady występują na innym poziomie – poziomie mentalnym.

Dlatego mój program coachingowy UpMarketing rozwinęłam o solidne narzędzia pracy z programami mentalno-emocjonalnymi. Praktycznie 75% przedsiębiorców, którzy byli u mnie na coachingu, prędzej czy później, korzystało z treningu mentalnego. Z kolei osoby, które pierwszy raz przychodziły do mnie narzekały, że brały udział w wielu szkoleniach i warsztatach, ale często kończyło się na udziale bez wdrożenia nabytej wiedzy. Dlaczego? Dlatego, że specjaliści prowadzący treningi, nie zidentyfikowali podłoża problemu.

Tym podłożem są właśnie programy mentalno-emocjonalne, które działają na zasadzie autopilota. Czyli mimo świadomej chęci, emocje blokują realizację celu. Dlaczego tak się dzieje? Badania wskazują, że przez prawie 95% czasu działamy nieświadomie, pod wpływem nawyków mentalno-emocjonalnych. Czyli nawet, jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, to nie zrobisz tego bez zajęcia się tym najważniejszym elementem, czyli programem.

Opracowany przeze mnie system pytań uświadamia klientowi, że odtwarza jakiś program, który właśnie go blokuje i przeszkadza mu w realizacji planów.

Będę się chciała z Tobą podzielić tą metodologią zwalczania programów już 21-22  maja na Pierwszym Ogólnopolskim MasterMindzie w Katowicach.

Ogólnopolski MasterMind “Biznes do potęgi” to spotkanie dla przedsiębiorców.

To konferencja warsztatowa, podczas której uczestnicy będą zebrani w specjalnych grupach, które nazywamy MasterMindami i wspólnie rozwiązywać problemy warsztatowe i uczyć się poprzez doświadczenie.

Z MasterMindu Biznes do Potęgi wyjdziesz z konkretną wiedzą do wdrożenia w Twoim biznesie oraz z kontaktami ze swoją grupą, z którą będziesz rozpracowywać wyzwania. Zacznij rozwijać swoją firmę, czerp satysfakcję z tego co robisz i zyskuj nowych klientów.

Podczas drugiego dnia będę miała przyjemność poprowadzić jednodniowy warsztat z budowania strategii marketingowej dla Twojego biznesu.

Jeśli chcesz się rozwinąć swoją firmę, zwiększyć sprzedaż, bądź pozyskać nowych klientów – zapisz się na Pierwszy Ogólnopolski MasterMind Biznes do Potęgi tutaj >>

Comments

comments

 , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak radzić sobie z emocjami?

Anna jest introwertyczką. Rok temu zmieniła pracę i została zatrudniona w firmie, w której wybrała stanowisko księgowej, na którym do...

Zamknij